Development (trunk) 3.1.0 - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Share on Facebook
az: Facebook-da paylaş

en: Share
az: Paylaş

en: Linkedin
az: LinkedIn

en: Share on Tumblr
az: Tumblr-da paylaş

en: Print
az: Çap

en: Settings
az: Tənzimləmələr

en: Title
az: Başlıq

en: Total
az: Cəmi

en: Default
az: Standart

en: Button
az: Düymə

en: Square
az: Kvadrat

en: Save Changes
az: Dəyişiklikləri qeyd et

en: Pages
az: Səhifələr

en: Before content
az: Mühtəviyyatdan əvvəl

en: After content
az: Mühtəviyyatdan Sonra

en: Search
az: Axtar

en: Settings saved.
az: Parametrlər qeyd edildi.
