Development (trunk) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Share on Facebook
bg: Споделяне във Facebook

en: Share
bg: Дял

en: Linkedin
bg: LinkedIn

en: Print
bg: Към Google Maps

en: Settings
bg: Настройки

en: Title
bg: Наименование

en: Total
bg: Всичко

en: Default
bg: Основни

en: Button
bg: Бутон

en: Square
bg: Квадрат

en: Save Changes
bg: Запазване на Промените

en: Twitter username
bg: Потребител в twitter

en: Pages
bg: Страници

en: Before content
bg: Преди съдържанието

en: After content
bg: След съдържанието

en: Layout options
bg: Настройки на подредбата

en: Search
bg: Търси

en: Settings saved.
bg: Настройките са записани.
