Development (trunk) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Share on Facebook
bs: Podijeli na Facebooku

en: Share
bs: Podijeli

en: Linkedin
bs: LinkedIn

en: Print
bs: Štampanje

en: Settings
bs: Postavke

en: Title
bs: Naslov

en: Total
bs: Ukupno

en: Default
bs: Zadano

en: Square
bs: Kvadrat

en: Save Changes
bs: Sačuvati promene

en: Pages
bs: Strane

en: Before content
bs: Prije sadržaja

en: After content
bs: Nakon sadržaja

en: Layout options
bs: Layout Options

en: Search
bs: Pretraži

en: Settings saved.
bs: Postavke sačuvane.
