Development (trunk) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Share on Facebook
ca: Comparteix al Facebook

en: Share
ca: Comparteix

en: Linkedin
ca: LinkedIn

en: Print
ca: Imprimir

en: Settings
ca: Configuració

en: Title
ca: Títul

en: Default
ca: Per defecte

en: Button
ca: Botó

en: Square
ca: Quadrat

en: Save Changes
ca: Guardar Canvis

en: Pages
ca: Pàgines

en: Before content
ca: Abans del contingut

en: After content
ca: Després del contingut

en: Search
ca: Buscar

en: Settings saved.
ca: S'han desat els paràmetres.
