Development (trunk) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Share on Facebook
cs: Sdílet na Facebooku

en: Share
cs: Sdílet

en: Share on Pinterest
cs: Sdílet na Pinterestu

en: Linkedin
cs: LinkedIn

en: Share on Tumblr
cs: Sdílet na Tumblr

en: Print
cs: Tisk

en: Settings
cs: Konfigurace

en: Extra Settings
cs: Speciální nastavení

en: Total
cs: Součet

en: Default
cs: Defaultní

en: Button
cs: Tlačítko

en: Square
cs: Hranatý

en: Save Changes
cs: Ulož nastavení

en: Disable CSS
cs: Zakázat CSS

en: Pages
cs: Počet stran

en: Before content
cs: Před obsahem

en: After content
cs: Po obsahu

en: Layout options
cs: Nastavení rozložení

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Settings saved.
cs: Nastavení uloženo.
