Development (trunk) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Share on Facebook
da: Del på Facebook

en: Share
da: Dela

en: Linkedin
da: LinkedIn

en: Share on Tumblr
da: Del på Tumblr

en: Print
da: Udskriv

en: Settings
da: Instillinger

en: Extra Settings
da: Ekstra indstillinger

en: Title
da: Tittel

en: Total
da: Totalt

en: Button
da: Knap

en: Square
da: Firkant

en: Save Changes
da: Gem rettelserne

en: Twitter username
da: Twitter brugernavn

en: Pages
da: Sider

en: Layout options
da: Layout muligheder

en: Search
da: Sök

en: Settings saved.
da: Indstillingerne gemt.
