Development (trunk) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Share on Facebook
el: Mοιραστείτε στο Facebook

en: Share
el: Μοιραστείτε

en: Tweet
el: Τιτίβισμα

en: Share on Tumblr
el: Κοινοποίηση στο Tumblr

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Settings
el: Παράμετροι

en: Total
el: Σύνολο

en: Default
el: Εξ'ορισμού

en: Button
el: Κουμπί

en: Square
el: Τετράγωνο

en: Save Changes
el: Αποθηκεύσετε τις Αλλαγές

en: Pages
el: Σελίδες

en: Layout options
el: Επιλογές διάταξης

en: Search
el: Αναζητήστε

en: Settings saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν!
