Development (trunk) - en to es_MX translation catalogue (12 entries)

en: Share on Facebook
es_MX: Comparte en Facebook

en: Share
es_MX: Compartir

en: Print
es_MX: Imprimir

en: Settings
es_MX: configuracion

en: Title
es_MX: Titulo

en: Default
es_MX: Defecto

en: Square
es_MX: Cuadrado

en: Save Changes
es_MX: Guardar
     
    cambios

en: Pages
es_MX: Páginas

en: Single
es_MX: una sola

en: Search
es_MX: Búsqueda

en: Settings saved.
es_MX: Ajustes guardados.
