Development (trunk) - en to fa translation catalogue (58 entries)

en: View Untitled
fa: نمایش بدون عنوان

en: View without count
fa: نمایش بدون شمارش

en: See with title
fa: مشاهده با عنوان

en: See with count
fa: مشاهده با تعداد

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Share on Facebook
fa: اشتراک در فیس بوک

en: Share
fa: اشتراک

en: Twitter
fa: توییتر

en: Tweet
fa: صدای جیر جیر

en: Share on WhatsApp
fa: اشتراک در WhatsApp

en: Pinterest
fa: پینترست

en: Share on Pinterest
fa: اشتراک در Pinterest

en: Linkedin
fa: لینکداین

en: Share on Linkedin
fa: اشتراک در Linkedin

en: Share on Tumblr
fa: اشتراک‌گذاری روی تامبلر

en: Email
fa: پست الکترونیک

en: Send by email
fa: ارسال از طریق ایمیل

en: Send by Gmail
fa: ارسال توسط gmail

en: Print via PrintFriendly
fa: چاپ از طریق PrintFriendly

en: Print
fa: چاپ

en: Telegram
fa: تلگراف

en: Share on Telegram
fa: اشتراک در تلگرام

en: Share on Skype
fa: اشتراک در Skype

en: Share on Viber
fa: اشتراک در Viber

en: Like
fa: پسندیدن

en: Like on Facebook
fa: مانند در فیس بوک

en: Share on Reddit
fa: اشتراک در Reddit

en: Send on Facebook Messenger
fa: ارسال در فیس بوک مسنجر

en: Share on Buffer
fa: اشتراک در بافر

en: Share on VK
fa: اشتراک در Vk

en: Share on Flipboard
fa: اشتراک در Flipboard به

en: Modal Share
fa: مودال به اشتراک

en: Open modal social networks
fa: گسترش شبکه های اجتماعی معین

en: Click to see also
fa: به همچنین نگاه کنید به کلیک کنید

en: I just saw
fa: همین الان دیدم

en: Settings
fa: گزینه ها

en: Extra Settings
fa: تنظیمات اضافی

en: Custom CSS
fa: CSS سفارشی

en: Use options
fa: استفاده از امکانات

en: Sharing Report
fa: به اشتراک گذاری گزارش

en: Title
fa: تیتر

en: Total
fa: جمع

en: Default
fa: پیش فرض

en: Button
fa: دکمه

en: Square
fa: مربع

en: SHARES
fa: سهام

en: Shares
fa: سهام

en: Save Changes
fa: ذخیره ی تنظیمات

en: Disable CSS
fa: غیرفعال کردن استایل

en: Pages
fa: صفحات

en: Layout options
fa: تنظیمات چیدمان (Layout)

en: Clear
fa: واضح

en: Search
fa: جستجو

en: Disable on this post
fa: غیر فعال کردن این نوشته

en: Settings saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Follow us on Facebook
fa: ما را در فیسبوک دنبال کنید

en: Follow us on Twitter
fa: ما را در توییتر دنبال کنید

en: Find us on Linkedin
fa: یافتن ما در Linkedin
