Development (trunk) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Facebook
fi: Facebookissa

en: Share on Facebook
fi: Jaa Facebookissa

en: Share
fi: Jakaminen

en: Twitter
fi: Twitterissä

en: Tweet
fi: Twiittaa

en: Share on Tumblr
fi: Jaa Tumblr palvelussa

en: Print
fi: Tulosta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Extra Settings
fi: Lisäasetukset

en: Title
fi: Nimi

en: Total
fi: Yhteensä

en: Default
fi: oletusarvo

en: Square
fi: neliö

en: Save Changes
fi: Tallenna valinnat

en: Twitter username
fi: Twitter käyttäjätunnus

en: Disable CSS
fi: Poista CSS käytöstä

en: Pages
fi: Sivut

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: After content
fi: Sisällön jälkeen

en: Layout options
fi: Asetteluvalinnat

en: Search
fi: Haku

en: Settings saved.
fi: Asetukset tallennettu.
