Development (trunk) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Share on Facebook
he: שתף בפייסבוק

en: Share
he: שיתוף

en: Twitter
he: טוויטר

en: Tweet
he: ציוץ

en: Pinterest
he: פינטרסט

en: Linkedin
he: LinkedIn

en: Share on Tumblr
he: שיתוף ב-Tumblr

en: Print
he: להדפיס

en: Settings
he: אפשרויות

en: Total
he: סה&quot;כ

en: Default
he: ברירת המחדל

en: Button
he: כפתור

en: Square
he: ריבוע

en: Save Changes
he: שמירה

en: Disable CSS
he: כיבוי עיצוב CSS

en: Pages
he: דפים

en: Before content
he: לפני התוכן

en: After content
he: אחרי התוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Settings saved.
he: שינויים נשמרו.
