Development (trunk) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Share on Facebook
hi: फेसबुक पर साझा करें

en: Share
hi: साझा करें

en: Twitter
hi: ट्विटर

en: Tweet
hi: टवीट

en: Linkedin
hi: LinkedIn

en: Print
hi: छापें

en: Settings
hi: व्यवस्था

en: Title
hi: शीर्षक

en: Total
hi: कुल

en: Default
hi: डिफ़ॉल्ट

en: Button
hi: बटन

en: Square
hi: वर्ग

en: Save Changes
hi: परिवर्तन को सहेंजे

en: Pages
hi: पन्ने

en: Layout options
hi: लेआउट विकल्प

en: Search
hi: तलाशें

en: Settings saved.
hi: सेटिंग्स को सहेजा गया.
