Development (trunk) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Share on Facebook
hr: Podijeli na Facebooku

en: Share
hr: Podijeli

en: Linkedin
hr: LinkedIn

en: Share on Tumblr
hr: Podijeli na Tumblru

en: Print
hr: Ispis

en: Settings
hr: Opcije

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WPUpper Share Buttons
hr: Social Sharing Dugmad

en: Title
hr: Naziv

en: Total
hr: Ukupno

en: Default
hr: Zadano

en: Square
hr: Kvadrat

en: Save Changes
hr: Spremi izmjene

en: Twitter username
hr: Twitter

en: Pages
hr: Stranice

en: Before content
hr: Prije sadržaja

en: After content
hr: Nakon sadržaja

en: Search
hr: Traži

en: Settings saved.
hr: Opcije spremljene
