Development (trunk) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Share on Facebook
hu: Megosztás Facebookon

en: Share
hu: Megosztás

en: Share on Pinterest
hu: Megosztás a Pinteresten

en: Linkedin
hu: LinkedIn

en: Share on Tumblr
hu: Megosztása a Tumblr-n

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Settings
hu: Beállitások

en: Extra Settings
hu: Extra beállítások

en: Title
hu: Címke

en: Total
hu: Teljes

en: Default
hu: Alapérték

en: Button
hu: Gomb

en: Square
hu: Négyzetes

en: Save Changes
hu: Vátoztatások mentése

en: Pages
hu: Oldal

en: Layout options
hu: Megjelenés

en: Search
hu: Keresés

en: Settings saved.
hu: Sikeres mentés.
