Development (trunk) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Share on Facebook
it: Condividi su Facebook

en: Share
it: Condivisione

en: Share on Pinterest
it: Condividi on Pinterest

en: Linkedin
it: LinkedIn

en: Share on Tumblr
it: Condividi su Tumblr

en: Print
it: Stampa

en: Settings
it: Proprietà

en: Extra Settings
it: Impostazioni Extra

en: Title
it: Titilo

en: Total
it: Totale

en: Default
it: Predefinito

en: Button
it: Pulsante

en: Rounded
it: Arrotondato

en: Square
it: Quadrata

en: Save Changes
it: Aggiorna

en: Twitter username
it: Nome utente Twitter

en: Pages
it: Pagine

en: Before content
it: Prima del contenuto

en: After content
it: Dopo il contenuto

en: Layout options
it: Opzioni del layout

en: Search
it: in Cerca

en: Settings saved.
it: salvato
