Development (trunk) - en to nb translation catalogue (20 entries)

en: Share on Facebook
nb: Del på Facebook

en: Share
nb: Del

en: Linkedin
nb: LinkedIn

en: Share on Tumblr
nb: Del på Tumbl

en: Print
nb: Skriv ut

en: Settings
nb: Alternativer

en: Extra Settings
nb: Ekstra Innstillinger

en: Title
nb: Tittel

en: Total
nb: Totalsum

en: Default
nb: Standard

en: Button
nb: Knapp

en: Square
nb: Kvadrat

en: Save Changes
nb: Lagre endringer

en: Twitter username
nb: Twitter-brukernavn

en: Disable CSS
nb: Deaktiver CSS

en: Pages
nb: Antall sider

en: Before content
nb: Før innhold

en: After content
nb: Etter innhold

en: Search
nb: SøkSøk

en: Settings saved.
nb: Instillinger lagret
