Development (trunk) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Share on Facebook
nl: Share op Facebook

en: Share
nl: Deel

en: Tweet
nl: Tweeten

en: Share on Pinterest
nl: Deel op Pinterest

en: Linkedin
nl: LinkedIn

en: Share on Tumblr
nl: Delen op Tumblr

en: Settings
nl: Configuratie

en: Extra Settings
nl: Extra opties

en: Title
nl: Titel

en: Total
nl: Totaal

en: Default
nl: Standaard

en: Button
nl: Knop

en: Rounded
nl: Afgerond

en: Square
nl: Rechthoek

en: Save Changes
nl: Wijzigingen
     
    opslaan

en: Twitter username
nl: Twitter

en: Pages
nl: Pagina’s

en: Single
nl: Enige

en: Before content
nl: Voor content

en: After content
nl: Na de inhoud

en: Layout options
nl: Layout-opties

en: Search
nl: Zoek

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.
