Development (trunk) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Share on Facebook
pl: Udostępnij na Facebooku

en: Share
pl: Udostępnij

en: Tweet
pl: Tweetuj

en: Linkedin
pl: LinkedIn

en: Print
pl: Drukuj

en: Settings
pl: Ustawienia główne

en: Extra Settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Total
pl: Suma

en: Default
pl: Domyślna

en: Button
pl: Przycisk

en: Rounded
pl: Zaokrąglone

en: Square
pl: Kwadrat

en: Save Changes
pl: Zachowaj zmiany

en: Twitter username
pl: Konto na Twitterze

en: Disable CSS
pl: Wyłącz CSS

en: Pages
pl: Striny

en: Before content
pl: Przed treścią

en: After content
pl: Po treści

en: Layout options
pl: Ustawienia wyglądu

en: Search
pl: Wyszukiwarka

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane
