Development (trunk) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Share on Facebook
pt: Partilhar no Facebook

en: Share
pt: Compartilhar

en: Tweet
pt: Postar no Twitter

en: Share on Pinterest
pt: Compartilhar no Pinterest

en: Linkedin
pt: LinkedIn

en: Print
pt: Imprimir

en: Extra Settings
pt: Configurações adicionais

en: Default
pt: Por defeito

en: Button
pt: Botão

en: Square
pt: Quadrado

en: Save Changes
pt: Salvar Mudanças

en: Twitter username
pt: Conta no Twitter

en: Pages
pt: Página

en: Before content
pt: Antes do conteúdo

en: After content
pt: Depois do conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings saved.
pt: Configurações gravadas.
