Development (trunk) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Share on Facebook
ro: Partajează pe Facebook

en: Share
ro: Partajează

en: Twitter
ro: Stare de nervozitate

en: Linkedin
ro: LinkedIn

en: Share on Tumblr
ro: Partajare pe Tumblr

en: Print
ro: Printeaza

en: Settings
ro: Setari

en: Extra Settings
ro: Setări suplimentare

en: Title
ro: Functie

en: Default
ro: Implicit

en: Button
ro: Buton

en: Square
ro: Pătrat

en: Save Changes
ro: Salvază modificările

en: Twitter username
ro: Nume utilizator Twitter

en: Disable CSS
ro: Dezactivare CSS

en: Pages
ro: Pagini

en: Layout options
ro: Opțiuni aranjament

en: Search
ro: Cauta

en: Settings saved.
ro: Setari salvate.
