Development (trunk) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Share on Facebook
sk: Zdieľať na Facebook

en: Share
sk: Zdieľať

en: Share on Pinterest
sk: Podiel na Pinterest

en: Linkedin
sk: LinkedIn

en: Print
sk: Tlačiť

en: Settings
sk: nastaveniach

en: Title
sk: Názov

en: Total
sk: Celkom

en: Default
sk: Prednastavené

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Square
sk: Štvorec

en: Twitter username
sk: Twitter, užívateľské meno

en: Pages
sk: Strany

en: Before content
sk: Pred obsahom

en: After content
sk: Za obsahom

en: Layout options
sk: Nastavenie rozloženia

en: Search
sk: Vyhľadať
