Development (trunk) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Share on Facebook
sv: Dela på Facebook

en: Share
sv: Dela

en: Tweet
sv: Tweeta

en: Pinterest
sv: Pintrest

en: Share on Pinterest
sv: Dela på Pinterest

en: Linkedin
sv: LinkedIn

en: Share on Tumblr
sv: Dela på Tumblr

en: Print
sv: Skriv ut

en: Settings
sv: Inställnigar

en: Extra Settings
sv: Extrainställningar

en: Title
sv: Tite

en: Total
sv: Summa

en: Default
sv: Standard

en: Button
sv: Knapp

en: Square
sv: Kvadrat

en: Save Changes
sv: Spara uppdateringar

en: Twitter username
sv: Twitternamn

en: Disable CSS
sv: Deaktivera CSS

en: Pages
sv: Antal sidor

en: Single
sv: Singel

en: Before content
sv: Innan innehåll

en: After content
sv: Efter innehåll

en: Layout options
sv: Layoutalternativ

en: Search
sv: Sök

en: Settings saved.
sv: Ändringar sparade
