Development (trunk) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Share on Facebook
th: แบ่งปันบนเฟซบุ๊ค

en: Share
th: แบ่งปัน

en: Twitter
th: ทวีตเตอร์

en: Tweet
th: ทวีต

en: Print
th: พิมพ์

en: Settings
th: การตั้งค่า

en: Title
th: ชื่อโครงการวิจัย

en: Total
th: รวม

en: Default
th: ค่าตั้งต้น

en: Square
th: สี่เหลี่ยม

en: Save Changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Twitter username
th: ชื่อผู้ใช้ทวิตเตอร์

en: Pages
th: หน้า

en: Before content
th: ก่อนเนื้อหา

en: After content
th: หลังจากเนื้อหา

en: Search
th: เริ่มค้นหา

en: Settings saved.
th: การตั้งค่าถูกบันทึกแล้ว
