Development (trunk) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Share on Facebook
tr: Facebook'ta Paylaş

en: Share
tr: Paylaş

en: Twitter
tr: Twiiter

en: Share on Pinterest
tr: Pinterest paylaş

en: Linkedin
tr: LinkedIn

en: Share on Tumblr
tr: Tumblr' da Paylaş

en: Print
tr: Yazdır

en: Settings
tr: Seçenekler

en: Extra Settings
tr: Ek Ayarlar

en: Title
tr: Ba&#351l&#305k

en: Total
tr: Toplam

en: Default
tr: Varsayılan

en: Button
tr: Düğme

en: Square
tr: Kare

en: Save Changes
tr: Kaydet

en: Twitter username
tr: Twitter kullanıcı adı

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Before content
tr: İçerikten önce

en: After content
tr: İçerikten sonra

en: Layout options
tr: Yerleşim Seçenekleri

en: Search
tr: Arama

en: Settings saved.
tr: Ayarlar kaydedildi
