Development (trunk) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Facebook
uk: Фейсбук

en: Share on Facebook
uk: Поділитися у фейсбуці

en: Share
uk: Поділитися

en: Share on Pinterest
uk: Викласти на Pinterest

en: Linkedin
uk: LinkedIn

en: Print
uk: Друк

en: Settings
uk: Налаштування

en: Extra Settings
uk: Додаткові Налаштування

en: Title
uk: Тема

en: Total
uk: Усього

en: Default
uk: За замовчанням

en: Button
uk: Кнопка

en: Square
uk: Квадрат

en: Save Changes
uk: Зберегти установки

en: Pages
uk: Сторінок

en: Search
uk: Шукати

en: Settings saved.
uk: Установки збережені.
